Mersin Tarsus Organize San. Böl,
2. Cad. No: 19 Akdeniz/Mersin
+90 324 676 47 01
[email protected]

kurumsal

DEMİRKOLLAR YAPI ENERJİ VE YAĞ SANAYİ A.Ş

Mersin – Tarsus 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu modern ve teknolojik tesisimiz de günlük 100 ton kapasite ile hijyen kurallarına uygun olarak Ayçiçek yağı ve Endüstriyel Yağlar üretmektedir.Mirya, şu an için 8 ülkeye ihracat yapmaktadır. Sürekli olarak artan ihracat rakamlarımız ilerlediğimiz hedeflerin bizim doğru yolda olduğumuzun en büyük kanıtıdır. Ülke kalkınmasında her zaman katkı sağlamanın gayreti içerisinde olan şirketimiz ihracat hedeflerini bu paralelde sürdürmektedir.


MİSYONUMUZ

Demirkollar Yapı Enerji ve Yağ Sanayi A.Ş, araştırma, geliştirme ve insana yatırımı sürekli kılan, istikrarlı büyüyerek tüm paydaşlarına katma değer sağlayan, çevresine saygılı, sosyal sorumluluklarının bilincinde, üstün kalite ve teknolojisiyle mükemmelliği hedefleyen bir firmadır.


SAĞLIK & HİJYEN

Modern teknolojiyi kullanarak ürettiğimiz tüm ürünlerin sağlık ve hijyen koşullarına uygunluğunu, ulusal ve uluslararası alanda kabul görmüş standartlar çerçevesinde denetliyoruz.


SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Her alanda sürdürülebilir olmanın gereğine inanıyor; Hedefimizi iş güvenliği ve işçi sağlığı politikamız ile çevre politikamızın temeline yerleştiriyoruz.


İNOVASYON

Ürünlerimizi sürekli iyileştirmek ve yenilemek için, müşteri talepleri ve tespit ettiğimiz ihtiyaçlar doğrultusunda çalışıyoruz. İnovasyon sürecini, tüm iş birimlerimiz ve onların faaliyetlerini kapsayacak şekilde yaygınlaştırarak, ARGE departmanımızda fark yaratan projeler geliştiriyoruz.


ÇEVRE İŞ SAĞLIĞI & GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Faaliyetlerimizi; Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuata ve standartlara uygun şekilde gerçekleştirmek.

Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlayarak, insan odaklı ve doğaya uyumlu çalışmalar yürütmek.

Ürün ve proseslerden kaynaklı çevre ve iş güvenliği ile ilgili etkileri dikkate alarak, kirliliği ve iş kazası riskini önlemek.

Uygulamalarımız sırasında meydana gelebilecek bir kaza veya acil durumda, çevresel zararları ve işçi sağlığını tehdit edecek durumları en az seviyeye indirmek.

Çevre iş sağlığı ve güvenliği konusunda tüm çalışanlarımızı bilgilendirmek ve bireysel sorumluluk kazandırmak için eğitim vermek.


KALİTE ANLAYIŞIMIZ

İşimize ve müşterilerimize duyduğumuz saygıyı; kalitemizi, markamızın tüm ürün ve hizmetlerine yansıtarak ifade ediyoruz.

Demirkollar Yapı Enerji ve Yağ Sanayi A.Ş., ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, HELAL GIDA belgelerine sahiptir.

Demirkollar Yağ Fabrikasında, hammadde satın alımı ile başlayan kalite kontrol süreci, üretimin tüm basamaklarından, ürünün son tüketiciye ulaşmasına kadar devam etmektedir. Demirkollar Yağ fabrikası, müşteri memnuniyeti ve kaliteye verilen önem nedeni ile tam teşekküllü kimyasal ve fiziksel analiz laboratuvarlarına sahiptir.

Fabrikadan çıkan tüm ürünler, uluslararası standartlar çerçevesinde test edilmektedir. Ürün içerik/üretim, satış ve dağıtım kanallarında gerekli değerlendirmeleri yapan uzman kadromuzda gıda mühendisleri, teknikerler, operatörler, satış uzmanları ve sevkiyat personelleri mevcuttur.