Demirkollar Yapı Enerji ve Yağ A.Ş.

Demirkollar Yapı Enerji ve Yağ San. A.Ş., vizyon ve misyonuyla değerlerini en üst düzeye çıkarma gayreti ve bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketin markası olan Mirya, New Adenya ürünüyle tüketicilere sağlıklı yağ sunma hedefi doğrultusunda, kaliteli ve sınırsız hizmet anlayışıyla özen göstermektedir. Demirkollar, ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisini toplam gücü 1000 kW olan güneş enerji santralinden elde ederek temiz enerjiyle sağlıklı ve güvenilir gıda üretmeyi ilke edinmiştir.

 

Demirkollar Yapı Enerji ve Yağ San. A.Ş., kalite yönetim sistemi ISO 9001-2015, gıda güvenliği yönetim sistemi ISO 22000-2005, çevre yönetim sistemi ISO 14001-2015, TSE kalite belgeleri ve helal sertifikaları ile donatılmıştır. Şirket, iç ve dış pazarda oluşturduğu geniş bayi ağıyla tüketicilere ulaşmakta ve hak ettiği ilgiyi görmektedir.

 

Mirya markası, şu anda 20'den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Sürekli artan ihracat rakamları, şirketin doğru yolda olduğunun en büyük kanıtıdır. Demirkollar Yapı Enerji ve Yağ San. A.Ş., ülke kalkınmasına katkı sağlama gayreti içerisinde, ihracat hedeflerini bu doğrultuda sürdürmektedir.

Sağlık & Hijyen

Her alanda sürdürülebilir olmanın gereğine inanıyor, hedefimizi iş güvenliği ve işçi sağlığı politikamız ile çevre politikamızın temeline yerleştiriyoruz.

Sürdürülebilirlik

Her alanda sürdürülebilir olmanın gereğine inanıyor; Hedefimizi iş güvenliği ve işçi sağlığı politikamız ile çevre politikamızın temeline yerleştiriyoruz.

İnovasyon

Ürünlerimizi sürekli iyileştirmek ve yenilemek için, müşteri talepleri ve tespit ettiğimiz ihtiyaçlar doğrultusunda çalışıyoruz. İnovasyon sürecini, tüm iş birimlerimiz ve onların faaliyetlerini kapsayacak şekilde yaygınlaştırarak, AR-GE departmanımızda fark yaratan projeler geliştiriyoruz.

web tasarım vds vds sunucu mersin gergi tavan