Demirkollar Yapı Enerji ve Yağ A.Ş.

Demirkollar Yapı Enerji ve Yağ Sanayi A.Ş. Mersin - Tarsus 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulu modern ve teknolojik tesisimizde günlük 120 ton kapasite ile hijyen kurallarına uygun olarak ayçiçek yağı ve endüstriyel yağlar üretmektedir.

Vizyonu ve üstlendiği misyonla değerlerini en üst düzeye çıkarma gayreti ve bilinci içerisindedir. Markamız olan Mirya, New Adenya ile tüketicilere sağlıklı bir yağ sunabilmek için kaliteli ve sınırsız bir hizmet anlayışıyla gerekli özen gösterilmektedir. İnsan kaynakları ve teknolojiye önem veren firmamız sahip olduğu kalite yönetim sistemi ISO 9001-2015, gıda güvenliği yönetim sistemi ISO 22000-2005, Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001:2015, TSE kalite belgeleri, helal sertifikalarıyla, iç ve dış pazarda oluşturduğu geniş bayi ağıyla ulaştığı tüketicilerinden hak ettiği ilgiyi görmektedir.

Mirya, şu an 19'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Sürekli olarak artan ihracat rakamlarımız ilerlediğimiz hedeflerin bizim doğru yolda olduğumuzun en büyük kanıtıdır. Ülke kalkınmasında her zaman katkı sağlamanın gayreti içerisinde olan şirketimiz ihracat hedeflerini bu paralelde sürdürmektedir. 

Sağlık & Hijyen

Her alanda sürdürülebilir olmanın gereğine inanıyor, hedefimizi iş güvenliği ve işçi sağlığı politikamız ile çevre politikamızın temeline yerleştiriyoruz.

Sürdürülebilirlik

Her alanda sürdürülebilir olmanın gereğine inanıyor; Hedefimizi iş güvenliği ve işçi sağlığı politikamız ile çevre politikamızın temeline yerleştiriyoruz.

İnovasyon

Ürünlerimizi sürekli iyileştirmek ve yenilemek için, müşteri talepleri ve tespit ettiğimiz ihtiyaçlar doğrultusunda çalışıyoruz. İnovasyon sürecini, tüm iş birimlerimiz ve onların faaliyetlerini kapsayacak şekilde yaygınlaştırarak, AR-GE departmanımızda fark yaratan projeler geliştiriyoruz.

web tasarım vds vds sunucu mersin gergi tavan